O nas

Fotograf ślubny Kołobrzeg – Whitelights.pl

Zdjęcia ze ślubu dla Młodej Pary są bezcenną pamiątką. Pozwólcie nam uczestniczyć w w tym szczególnym dniu , a wykonamy dla Was reportaż i sesję plenerową, których nigdy nie schowacie na strych czy do szafy. Utrwalimy Wasze wyjątkowe chwile na wyjątkowych fotografiach.

Cieszy nas, że zaufało nam już wiele Młodych Par. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym blogu oraz w galeriach: ceremonia, wesele, sesje plenerowe  i przygotowania. Oferujemy całą gamę fotograficznych wariacji: Tradycjna fotografia ślubna, klasyczne portrety i ujęcia, czarno-biała artystyczna fotografia , a także zwariowane sesje i filmowe kadry.

Śluby fotografujemy przeważnie w okolicach Kołobrzegu, jednakże jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, planujesz ślub na islandii, na szczycie wulkanu, na księżycu? Nie ma sprawy, chętnie pomożemy! 🙂 Zawsze profesjonalnie podchodzimy do współpracy, a jednocześnie staramy się rozluźnić naszych modeli, aby zdjęcia wychodziły naturalnie.

Whitelights.pl to duet fotografów ślubnych z Kołobrzegu, działamy również „w pakiecie” foto + video (jeden fotograf i jeden filmowiec)

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, nie wahajcie się napisać!